Костромска област: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава se:Kostroma oblast
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: af:Kostroma-oblast)
с (Робот: Додава se:Kostroma oblast)
[[ru:Костромская область]]
[[sah:Кострома уобалаhа]]
[[se:Kostroma oblast]]
[[sco:Kostroma Oblast]]
[[sk:Kostromská oblasť]]
6.057

уредувања