Разлика помеѓу преработките на „Спор за името помеѓу Македонија и Грција“

с
нема опис на уредувањето
(Откажано уредување 255732 (автор: 79.125.244.243 | Разговор))
с
|colspan="2"|{{Името Македонија}}
|-
|valign="top"|{{ПолитикаПолитики на Грција}}
|valign="top"|{{ПолитикаПолитики на Република Македонија}}
|}