Разлика помеѓу преработките на „Кралство Унгарија“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува fr:Royaume de Hongrie (Moyen Âge)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fr:Royaume de Hongrie (Moyen-Âge))
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fr:Royaume de Hongrie (Moyen Âge))
[[eu:Hungariako Erresuma]]
[[fa:پادشاهی مجارستان]]
[[fr:Royaume de Hongrie (Moyen- Âge)]]
[[gl:Reino de Hungría]]
[[ko:헝가리 왕국]]
125.999

уредувања