Категорија:Македонија на Параолимписките игри: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам en:Category:Republic of Macedonia at the Paralympics во en:Category:Macedonia at the Paralympics; козметички промени
с (r2.7.1) (Робот: Додава ko:분류:패럴림픽 마케도니아 공화국 선수단)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам en:Category:Republic of Macedonia at the Paralympics во en:Category:Macedonia at the Paralympics; козметички промени)
[[CategoryКатегорија:Параолимписки игри]]
[[Категорија:Спорт во Македонија|Параолимписките игри]]
 
[[en:Category:Republic of Macedonia at the Paralympics]]
[[ko:분류:패럴림픽 마케도니아 공화국 선수단]]