Плаштари: Разлика помеѓу преработките

Одземени 3 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Мења: it:Tunicata
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Мења: ko:피낭동물)
с (Бот Мења: it:Tunicata)
[[hr:Plaštenjaci]]
[[hu:Előgerinchúrosok]]
[[it:UrochordataTunicata]]
[[ja:尾索動物]]
[[ka:გარსიანები]]
7.052

уредувања