Торгау: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ba:Торгау
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ba:Торгау)
{{Градови во Нордзаксен (округ)}}
 
[[ba:Торгау]]
[[be:Горад Таргау]]
[[be-x-old:Таргаў]]
127.413

уредувања