Печ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
Робот: Додава roa-rup:Pécs
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Менува fa:پچ (شهر مجارستان); козметички промени)
с (Робот: Додава roa-rup:Pécs)
[[rmy:Pech]]
[[qu:Pécs]]
[[roa-rup:Pécs]]
[[ru:Печ]]
[[sk:Pécs]]
85.496

уредувања