Разлика помеѓу преработките на „Жан Батист Карпо“

с
r2.7.1) (Робот: Додава hu:Jean-Baptiste Carpeaux
с (r2.7.3) (Робот: Додава sh:Jean-Baptiste Carpeaux)
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Jean-Baptiste Carpeaux)
[[ko:장바티스트 카르포]]
[[it:Jean-Baptiste Carpeaux]]
[[hu:Jean-Baptiste Carpeaux]]
[[nl:Jean-Baptiste Carpeaux]]
[[ja:ジャン=バティスト・カルポー]]
34.422

уредувања