Разлика помеѓу преработките на „Грб на Франција“

Додадени 8 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува de:Hoheitszeichen Frankreichs
с (r2.7.2+) (Робот: Додава arz:شعار فرنسا)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува de:Hoheitszeichen Frankreichs)
[[cs:Státní znak Francie]]
[[da:Frankrigs nationalvåben]]
[[de:WappenHoheitszeichen Frankreichs]]
[[el:Έμβλημα της Γαλλικής Δημοκρατίας]]
[[en:National emblem of France]]
126.550

уредувања