Разлика помеѓу преработките на „Хари Потер и Пламениот пехар“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува sr:Hari Poter i Vatreni pehar
с (Робот: Додава nn:Harry Potter og ildbegeret)
с (r2.7.3) (Робот: Менува sr:Hari Poter i Vatreni pehar)
[[sk:Harry Potter a Ohnivá čaša (kniha)]]
[[sl:Harry Potter in ognjeni kelih]]
[[sr:Hari poterPoter i Vatreni pehar]]
[[sh:Harry Potter and the Goblet of Fire]]
[[fi:Harry Potter ja liekehtivä pikari]]
125.988

уредувања