Категорија:Архитектурата во 1996 година: Разлика помеѓу преработките

с
с (Робот: Брише sr:Категорија:Архитектура 1996 (deleted))
[[ro:Categorie:1996 în arhitectură]]
[[sk:Kategória:Architektúra z 1996]]
[[sr:Категорија:Архитектура 1996]]
[[sv:Kategori:Arkitekturåret 1996]]
[[th:หมวดหมู่:สิ่งก่อสร้างตั้งแต่ พ.ศ. 2539]]
85.496

уредувања