Разлика помеѓу преработките на „Концентрационен логор“

с
r2.7.2+) (Робот: Додава be:Канцэнтрацыйны лагер
с (r2.7.3) (Робот: Додава tr:Toplama Kampı)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава be:Канцэнтрацыйны лагер)
[[af:Konsentrasiekamp]]
[[ar:معسكر اعتقال]]
[[be:Канцэнтрацыйны лагер]]
[[be-x-old:Канцэнтрацыйны лягер]]
[[bg:Концентрационен лагер]]
126.551

уредување