Разлика помеѓу преработките на „Елтон Џон“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува ko:엘턴 존
(Одбиена последната промена во текстот (од 188.104.165.63) и вратена ревизијата 2608860 на TjBot)
с (r2.7.2) (Робот: Менува ko:엘턴 존)
[[ga:Elton John]]
[[gl:Elton John]]
[[ko:엘튼엘턴 존]]
[[hr:Elton John]]
[[io:Elton John]]
6.013

уредувања