Разлика помеѓу преработките на „Јосиф Сталин“

Додадени 59 бајти ,  пред 7 години
с
с (r2.7.2) (Робот: Додава uz:Iosif Stalin)
с (r2.7.2) (Робот: Додава lez:Иосиф Виссарионович Сталин)
[[ku:Josef Stalin]]
[[ky:Сталин, Иосиф Виссарионович]]
[[lez:Иосиф Виссарионович Сталин]]
[[la:Iosephus Stalin]]
[[lv:Josifs Staļins]]
9.281

уредување