Зимски олимписки игри 1924: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2) (Робот: Додава sk:Zimné olympijské hry 1924
с (r2.7.2+) (Робот: Менува la:1924 Olympia hiemalia)
с (r2.7.2) (Робот: Додава sk:Zimné olympijské hry 1924)
[[sq:Lojërat olimpike dimërore 1924]]
[[simple:1924 Winter Olympics]]
[[sk:Zimné olympijské hry 1924]]
[[sl:Zimske olimpijske igre 1924]]
[[sr:Зимске олимпијске игре 1924.]]
9.281

уредување