Мустафа Кемал Ататурк: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2) (Робот: Додава pcd:Mustafa Kemal Atatürk
с (r2.7.1) (Робот: Додава nds:Mustafa Kemal Atatürk)
с (r2.7.2) (Робот: Додава pcd:Mustafa Kemal Atatürk)
[[pnb:مصطفی کمال اتاترک]]
[[ps:مصطفی کمال اتاتورک]]
[[pcd:Mustafa Kemal Atatürk]]
[[pms:Mustafa Kemal Atatürk]]
[[nds:Mustafa Kemal Atatürk]]
9.281

уредување