Џон Рокфелер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ro:John D. Rockefeller
с (r2.7.1) (Робот: Додава kk:Рокфеллер, Джон Дэвисон)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ro:John D. Rockefeller)
[[pl:John D. Rockefeller]]
[[pt:John Davison Rockefeller]]
[[ro:John D. Rockefeller]]
[[ru:Рокфеллер, Джон Дэвисон]]
[[simple:John D. Rockefeller]]
9.281

уредување