Разлика помеѓу преработките на „Мјанмар“

Додаден 1 бајт ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува vi:Myanmar
с (r2.7.3) (Робот: Додава ce:Мьянма; козметички промени)
с (r2.7.2) (Робот: Менува vi:Myanmar)
[[za:Mienjdien]]
[[vec:Birmania]]
[[vi:MyanmaMyanmar]]
[[vo:Mianmarän]]
[[fiu-vro:Birma]]
9.281

уредување