Разлика помеѓу преработките на „Папа Адријан I“

Додадени 28 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава mzn:آدریان اول
с (r2.5.4) (Робот: Менува yo:Pópù Adrian I)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава mzn:آدریان اول)
[[hu:I. Adorján pápa]]
[[mr:पोप एड्रियान पहिला]]
[[mzn:آدریان اول]]
[[nl:Paus Adrianus I]]
[[ja:ハドリアヌス1世 (ローマ教皇)]]
126.672

уредувања