Разлика помеѓу преработките на „Мартин Шеридан“

Додадени 2 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува fa:مارتین شریدان
с (Робот: Додава fa:مارتین شریدن)
с (r2.7.2) (Робот: Менува fa:مارتین شریدان)
[[et:Martin Sheridan]]
[[en:Martin Sheridan]]
[[fa:مارتین شریدنشریدان]]
[[fr:Martin Sheridan]]
[[it:Martin Sheridan]]
[[sl:Martin Sheridan]]
[[sr:Мартин Шеридан]]
[[fa:مارتین شریدن]]
[[fi:Martin Sheridan]]
9.281

уредување