Собирање: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Додава hi:जोड़
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава bg:Събиране)
с (Робот: Додава hi:जोड़)
[[gan:加法]]
[[ko:덧셈]]
[[hi:जोड़]]
[[hr:Zbrajanje]]
[[io:Adiciono]]
85.496

уредувања