Кодот на Да Винчи: Разлика помеѓу преработките

Одземени 10 бајти ,  пред 10 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Робот: Менува ilo:Ti Kodigo a Da Vinci (nobela))
[[id:The Da Vinci Code]]
[[is:Da Vinci lykillinn (bók)]]
[[it:Il codice da Vinci (romanzo)]]
[[he:צופן דה וינצ'י]]
[[kn:ದಿ ಡಾ ವಿನ್ಸಿ ಕೋಡ್‌]]
85.496

уредувања