Разлика помеѓу преработките на „Централна банка на Иран“

с
с (Бришење на "Bank_markazi.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Jameslwoodward|Jameslwoodwa)
[[fr:Bank Markazi Iran]]
[[no:Irans sentralbank]]
[[ru:Центральный банк ИранаИсламской Республики Иран]]
[[zh:伊朗伊斯兰共和国中央银行]]
1.364

уредувања