Разлика помеѓу преработките на „1 август“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува gd:1 an Lùnastal
с (Робот: Додава gag:1 Harman ay)
с (r2.7.3) (Робот: Менува gd:1 an Lùnastal)
[[ga:1 Lúnasa]]
[[gv:1 Luanistyn]]
[[gd:1 an Lùnasdal]]
[[gl:1 de agosto]]
[[gag:1 Harman ay]]
[[gd:1 an LùnasdalLùnastal]]
[[gl:1 de agosto]]
[[gan:8月1號]]
[[gu:ઓગસ્ટ ૧]]
3.913

уредувања