Разлика помеѓу преработките на „7 август“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува gd:7 an Lùnastal
с (Робот: Додава gag:7 Harman ay)
с (r2.7.3) (Робот: Менува gd:7 an Lùnastal)
[[ga:7 Lúnasa]]
[[gv:7 Luanistyn]]
[[gd:7 an Lùnasdal]]
[[gl:7 de agosto]]
[[gag:7 Harman ay]]
[[gd:7 an LùnasdalLùnastal]]
[[gl:7 de agosto]]
[[gan:8月7號]]
[[gu:ઓગસ્ટ ૭]]
125.988

уредувања