Анаполис (Мериленд): Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава br:Annapolis (Maryland)
[проверена преработка][проверена преработка]
MerlIwBot (разговор | придонеси)
с Робот: Брише uz:Annapolis (deleted)
MerlIwBot (разговор | придонеси)
с Робот: Додава br:Annapolis (Maryland)
Ред 103:
[[bi:Annapolis, Maryland]]
[[bg:Анаполис (Мериленд)]]
[[br:Annapolis (Maryland)]]
[[ca:Annapolis]]
[[cs:Annapolis]]
85.496

уредувања