Палеонтологија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 36 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава hy:Հնէաբանություն
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fa:دیرینه‌شناسی)
с (r2.7.2) (Робот: Додава hy:Հնէաբանություն)
[[gl:Paleontoloxía]]
[[ko:고생물학]]
[[hy:Հնէաբանություն]]
[[hi:जीवाश्मविज्ञान]]
[[hr:Paleontologija]]
7.011

уредување