Разлика помеѓу преработките на „NGC 1016“

Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава be:NGC 1016
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{#if +{{subst:#if))
с (r2.7.3) (Робот: Додава be:NGC 1016)
 
[[az:NGC 1016]]
[[be:NGC 1016]]
[[eo:NGC 1016]]
[[hr:NGC 1016]]
126.849

уредувања