Разлика помеѓу преработките на „Денис Мењшов“

Одземени 53 бајти ,  пред 7 години
с
Бришење на "Jersey_puntosazules.png", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Wknight94|Wknig...
с (Бришење на "Jersey_puntosazules.png", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Wknight94|Wknig...)
: 1. '''Краен пласман''' [[Податотека:Jersey red.svg|20px]] [[Вуелта а Еспања 2007|Вуелта а Еспања]]
::1. Етапа 10
::1. [[Податотека:Jersey puntosazules.png|20px]] '''Планински пласман'''
::1. [[Податотека:Jersey white.svg|20px]] '''Комбиниран пласман'''
: 2. Краен пласман [[Волта а Каталуња 2007|Волта а Каталуња]]