Отвори го главното мени

Промени

Одземени 36 бајти ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
* [http://www.mn.mk/kultura/4502 Жетварски обичаи од Дебарца]
 
[[Категорија:Жетва]]
[[Категорија:Земјоделство]]