Џулијан Асанж: Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува bg:Джулиан Асанж
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава lt:Julian Assange)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува bg:Джулиан Асанж)
[[be-x-old:Джуліян Асанж]]
[[bcl:Julian Assange]]
[[bg:Джулиан АсанджАсанж]]
[[bs:Julian Assange]]
[[ca:Julian Assange]]
127.201

уредување