Патмос: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува tr:Patmos
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Patmos)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува tr:Patmos)
[[fi:Pátmos]]
[[sv:Patmos]]
[[tr:BatnazPatmos]]
[[uk:Патмос]]
[[vi:Patmos]]
127.231

уредување