Разлика помеѓу преработките на „Макао“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува ms:Makau
с (r2.7.2+) (Робот: Менува li:Macau)
с (r2.7.3) (Робот: Менува ms:Makau)
[[mr:मकाओ]]
[[arz:ماكاو]]
[[ms:MacauMakau]]
[[cdo:Ó̤-muòng]]
[[mwl:Macau]]
126.041

уредување