Колорадо Спрингс: Разлика помеѓу преработките

Одземени 10 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува yo:Colorado Springs
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Менува br:Colorado Springs)
с (r2.7.2) (Робот: Менува yo:Colorado Springs)
[[vo:Colorado Springs]]
[[war:Colorado Springs, Colorado]]
[[yo:Colorado Springs, Colorado]]
[[zh:科罗拉多斯普林斯]]
6.013

уредувања