Виборг: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава en:Viborg, Denmark
(нова страница, интервики, изменета категоризација, додаден/изменет шаблон, илустрирање)
 
с (r2.7.2) (Робот: Додава en:Viborg, Denmark)
 
[[Категорија:Градови во Данска]]
 
 
[[bs:Viborg]]
[[et:Viborg]]
[[el:Βίμποργκ (Δανία)]]
[[en:Viborg, Denmark]]
[[es:Viborg]]
[[eu:Viborg]]
[[is:Viborg]]
[[it:Viborg]]
[[ka:ვიბორგი (დანია)]]
[[kl:Viborg]]
[[ka:ვიბორგი (დანია)]]
[[csb:Viborg]]
[[lt:Viborgas]]
9.281

уредување