Отвори го главното мени

Промени

Одземени 2 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува ur:انٹارکٹکا
[[tk:Antarktika]]
[[uk:Антарктида]]
[[ur:انٹارکٹیکاانٹارکٹکا]]
[[za:Namzgigcouh]]
[[vec:Antartide]]
125.610

уредувања