Разлика помеѓу преработките на „Балтимор“

Одземени 10 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува bs:Baltimore
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам simple:Baltimore, Maryland во simple:Baltimore)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува bs:Baltimore)
[[bg:Балтимор]]
[[bo:བྷལ་ཏྲི་མོར།]]
[[bs:Baltimore, Maryland]]
[[br:Baltimore (Maryland)]]
[[ca:Baltimore]]
126.793

уредувања