Разлика помеѓу преработките на „Френсис Бејкон (сликар)“

с
r2.7.3) (Робот: Додава sh:Francis Bacon (slikar)
с (r2.7.2) (Бот Додава: eu:Francis Bacon (margolaria))
с (r2.7.3) (Робот: Додава sh:Francis Bacon (slikar))
[[sl:Francis Bacon (slikar)]]
[[sr:Франсис Бејкон (сликар)]]
[[sh:Francis Bacon (slikar)]]
[[fi:Francis Bacon (taidemaalari)]]
[[sv:Francis Bacon (konstnär)]]
126.130

уредувања