Формула: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ca:Fórmula (expressió)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава sr:Формула)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ca:Fórmula (expressió))
 
[[ar:صيغة رياضية]]
[[ca:Fórmula (expressió)]]
[[cs:Vzorec]]
[[da:Matematisk formel]]
127.180

уредувања