Разлика помеѓу преработките на „Енравота“

Додадени 44 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава sr:Свети мученик Бојан
с (Отстрането уредувањето на 90.5.68.112 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Тиверополник|Тиверопо�)
с (r2.7.1) (Робот: Додава sr:Свети мученик Бојан)
[[bg:Енравота]]
[[ca:Enravota de Bulgària]]
[[es:Enravota]]
[[en:Enravota]]
[[es:Enravota]]
[[pl:Nrawota]]
[[ru:Енравота]]
[[sr:Свети мученик Бојан]]
34.422

уредувања