Разлика помеѓу преработките на „Вирџинија“

Додадени 16 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава gn:Virginia
с (Робот: Додава sco:Virginia)
с (r2.7.3) (Робот: Додава gn:Virginia)
[[frp:Virginia]]
[[ast:Virxinia]]
[[scogn:Virginia]]
[[az:Virciniya]]
[[bn:ভার্জিনিয়া]]
[[qu:Virginia suyu]]
[[ru:Виргиния]]
[[sco:Virginia]]
[[se:Virginia]]
[[sa:वर्जिनिया]]
[[sco:Virginia]]
[[sq:Virginia]]
[[scn:Virginia]]
5.830

уредувања