Фјодор I (Русија): Разлика помеѓу преработките

Одземени 33 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.2+) (Робот: Менува el:Φιοντόρ Α΄ της Ρωσίας
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: la:Theodorus I (tzar Russiae))
с (r2.7.2+) (Робот: Менува el:Φιοντόρ Α΄ της Ρωσίας)
[[de:Fjodor I. (Russland)]]
[[et:Fjodor I]]
[[el:Φιοντόρ Α'Α΄ της Ρωσίας (ο Κωδωνοκρούστης)]]
[[en:Feodor I of Russia]]
[[es:Teodoro I de Rusia]]
127.413

уредувања