Разлика помеѓу преработките на „Марио Ланца“

Одземени 25 бајти ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
 
{{DEFAULTSORT:Ланца, Марио}}
[[CategoryКатегорија:Американски оперски пејачи]]
[[CategoryКатегорија:Оперски пејачи]]
[[Category:Американски тенори]]
[[Category:Оперски пејачи]]
 
[[de:Mario Lanza]]