Евроазија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува yo:Ẹurásíà
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава diq:Awrasya)
с (r2.7.3) (Робот: Менува yo:Ẹurásíà)
[[fiu-vro:Õuraasia]]
[[wo:Tugalasi]]
[[yo:EurasiaẸurásíà]]
[[diq:Awrasya]]
[[bat-smg:Eurazėjė]]
127.228

уредувања