Разлика помеѓу преработките на „1685“

Додадени 16 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава nds-nl:1685
с (r2.7.2+) (Робот: Додава stq:1685)
с (r2.7.2) (Робот: Додава nds-nl:1685)
[[nah:1685]]
[[nl:1685]]
[[nds-nl:1685]]
[[ne:सन् १६८५]]
[[new:सन् १६८५]]
7.011

уредување