Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Википедија:Алатки“

с
Робот: Брише it:Categoria:Servizi (deleted)
с (r2.7.3) (Робот: Додава mzn:رج:ویکی‌پدیا ابزارون)
с (Робот: Брише it:Categoria:Servizi (deleted))
[[ko:분류:위키백과 도구]]
[[id:Kategori:Peralatan Wikipedia]]
[[it:Categoria:Servizi]]
[[mzn:رج:ویکی‌پدیا ابزارون]]
[[ja:Category:ウィキペディア用ツール]]
85.496

уредувања