Разлика помеѓу преработките на „Федерико Гарсија Лорка“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува ar:فيديريكو غارثيا لوركا
(ситна поправка)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ar:فيديريكو غارثيا لوركا)
 
[[als:Federico García Lorca]]
[[ar:فيديريكو غارسياغارثيا لوركا]]
[[zh-min-nan:Federico García Lorca]]
[[be:Федэрыка Гарсія-Лорка]]
125.824

уредувања