Дариј III: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува el:Δαρείος Γ΄ της Περσίας
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Dáríù 3k Pẹ́rsíà)
с (r2.7.3) (Робот: Менува el:Δαρείος Γ΄ της Περσίας)
[[de:Dareios III.]]
[[et:Dareios III]]
[[el:Δαρείος Γ'Γ΄ της Περσίας]]
[[en:Darius III]]
[[es:Darío III]]
127.214

уредувања