Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Францисканци“

с
r2.7.2) (Робот: Додава lb:Kategorie:Franziskaner
с (r2.6.1) (Робот: Додава sh:Kategorija:Franjevci)
с (r2.7.2) (Робот: Додава lb:Kategorie:Franziskaner)
[[la:Categoria:Franciscani]]
[[lv:Kategorija:Franciskāņi]]
[[lb:Kategorie:Franziskaner]]
[[lt:Kategorija:Pranciškonai]]
[[hu:Kategória:Ferences szerzetesek]]
9.281

уредување