Разлика помеѓу преработките на „Асоцијација на тениските професионалци“

с
r2.7.3) (Робот: Додава sh:Asocijacija teniskih profesionalaca
с (r2.7.2) (Робот: Менува fr:ATP World Tour)
с (r2.7.3) (Робот: Додава sh:Asocijacija teniskih profesionalaca)
[[sl:Združenje teniških profesionalcev]]
[[sr:Асоцијација тениских професионалаца]]
[[sh:Asocijacija teniskih profesionalaca]]
[[fi:Association of Tennis Professionals]]
[[sv:ATP-touren]]
11.502

уредувања